KONST / Litografier / Färglitografi 13697020
nr 1369 7020
Adolf Born
(1930-2016), Tjeckien
Färglitografi, Signerad, numrerad 30/70. Motivet: 38x54,5 cm
Adolf Born, bildkonstnär född 1930, död 2016.
måndag 21 december 2020
kl 20:43:53